gretsiya yaht tur saronicheskij zaliv 1

Тур на яхті – «Саронічний залив»

Афіна – Егіна – Порос – Ерміоні – Спецес – Гидра – Афіна

 

Вартість туру = 990 євро/за чол

* всі витрати вказані з розрахунку на один тиждень з людини при набраному екіпажі в 8 чоловік

У вартість туру входить:

 • місце в комфортабельній 2х місній каюті і тижневе проживання на яхті
 • груповий трансфер аеропорт – марина – аеропорт
 • послуги професійного шкіпера (капітана)
 • навчання практичним навичкам управління парусної яхтою
 • додаткова човен (дінго) для висадки на берег
 • комплект постільної білизни та рушників
 • доступ до WiFi
 • заправка паливом
 • фінальна прибирання яхти
 • фірмові футболки для кожного гостя
 • приємні сюрпризи від компанії

Оплачується додатково:

 • авіапереліт
 • медична страховка (рекомендується: «активний відпочинок»)
 • бортова каса (закупівля продуктів, стоянки в маринах) – (100-150 євро)
 • Повертає страховий депозит за яхту (250-300 євро)

День 1.

Приліт в аеропорт Афін, заселення на яхту в 16.00-17:00. Закупівля продуктів, інструктаж з безпеки.За умовами погоди і побажанням екіпажу, опрацьовуємо раніше підготовлений маршрут.

gretsiya yaht tur saronicheskij zaliv 5
gretsiya yaht tur saronicheskij zaliv 6

День 2.

Маршрут: м Афіни – о. Егіна (18,8 м.міль = 3,1 години)Афіни – серце Греції і колиска західної цивілізації. Саме тут жили Сократ, Платон, і Аристотель, тут зародилася демократія.Ви побачите древній храм Парфенон на Акрополі, Агору, площа Синтагма, і інші знакові місця міста.

День 3.

Маршрут: о. Егіна – о. Порос (16,5 м.міль = 2,75 години)Згідно з переказами – це саме те місце, куди Зевс приніс німфу Егіну, і з тих самих пір острів носить її ім’я. Він покритий сосновим лісом, а на східному березі розташований храм Афеі (зведений в 5 столітті до нашої ери).За часів Стародавньої Греції, острів був великий торговий центр, і навіть якийсь час її столицею. Тут є безліч археологічних пам’ятників античності, багато з яких знаходяться в Археологічному Музеї. Крім храму Афеі, тут також збереглися залишки стародавнього храму Аполлона.Ваше знайомство з островом починається з прибуття до місцевого порт. Ви відразу ж оціните місцевий колорит і атмосферу – яхти і човни, старі невеликі церковці, охайні двоповерхові будиночки і нескінченні пляжі. Егіна – райський куточок Середземномор’я.Під час екскурсії ви зможете оглянути всі основні визначні пам’ятки острова.

gretsiya yaht tur saronicheskij zaliv 9
gretsiya yaht tur saronicheskij zaliv 12

День 4.

Маршрут: о. Порос – о. Ерміоні (20,8 м.міль = 3,4 години)Острів Порос розташований в Саронічній затоці на південь від Егіни і відділений від півострова Пелопоннес вузькою протокою. Він відноситься до стародавнього регіону Калаврії. Якщо в Афінах і на Егіна більше шанували Аполлона і Афіну, то Порос – це острів бога морів, Посейдона.Тут ви і зараз можете знайти залишки стародавнього храму цього божества. Також на острові розташовані жіночий православний монастир і унікальний лимонний ліс.За день ви відвідаєте всі найцікавіші місця на острові і отримаєте незабутні враження про це місце.

День 5.

Маршрут: о. Ерміоні – Спецес (10,3 м.міль = 2 години)Наш тур на яхті триває далі на південь і наступний пункт – острів Ідра.Тут немає античних храмів давньогрецьких богів, зате ви знайдете добре збережену середземноморську архітектуру XVIII-XIX століть, кілька православних монастирів і чарівні види на скелі і море.Ідра примітна тим, що тут немає автомобілів, так що ви зможете насолодитися пішими прогулянками по острову в тиші і спокої.

gretsiya yaht tur saronicheskij zaliv 15
gretsiya yaht tur saronicheskij zaliv 17

День 6.

Маршрут: г.Спецес – о.Гідра (31,3 м.міль = 5 годин)Наш наступний пункт – Спец, покритий сосновими лісами скелястий острів, розташований біля входу в затоку Арголікос. Він по праву вважається найзеленішим серед Саронічній островів.Тут ви теж знайдете цікаві зразки архітектури XVIII-XIX століть, багато мальовничих пляжів, і зможете відвідати музей Бабулино Ласкаріни, героїні грецької революції 1821 року.

День 7.

Маршрут: о.Гідра – о.Порос – о.Моні – Афіни (45,6 м.міль = 7,6 години)В ході цього семиденного туру на яхті у вас буде унікальний шанс відвідати відразу кілька історичних місць Греції.Ви побачите пам’ятники старовини і середньовіччя, відвідайте місцеві храми і музеї, а також зможете насолодитися неймовірною середземноморською природою.Гарантуємо вам море незабутніх вражень!

Тур на яхте Турция – "Секретные места"

Наша яхта для подорожі

Простора білосніжна вітрильна яхта 2020 року, місткість до 8 осіб. У розпорядженні гостей 4-ри двомісних каюти, 3 санвузли, камбуз з усім необхідним для приготування їжі. Місця для відпочинку на носі і на кормі.

gretsiya yaht tur saronicheskij zaliv 2

Замовити тур на яхті

  Відповіді на часті запитання

  [sp_easyaccordion id=”1253″]