Вибираємо тур на яхті

Тут ми коротко розглянемо деякі нюанси у виборі оптимального варіанту тур на яхті, а саме чому такий варіант відпочинку краще звичного релаксу в готелі, яке судно краще вибрати і як заощадити і при цьому не втратити в якості.

Чому яхтинг краще відпочинку в готелі?

Отже, для початку давайте розглянемо чому такий варіант відпочинку краще, ніж звичайна путівка і відпочинок в готелі.

  1. Нові цікаві враження. Морський круїз на яхті – це море нових емоцій і вражень. Це – суміш передчуття пригод, і страху, легкий релакс, свіже морське повітря і легкий бриз. Ви по-іншому подивитеся на звичні місця. Одним словом, це варто обов’язково спробувати. Така відпустка ви запам’ятаєте надовго.
  2. Насичена програма. Неважливо яку саме програму ви обрали, всі вони дуже насичені. Ви буквально кожен день будете відвідувати нові і цікаві місця, місцеві визначні пам’ятки, спробуєте нову для себе кухню і поринете в місцеву культуру. При звичайному варіанті відпочинку в готелі у вас навряд чи вийде організувати щось подібне.
  3. Можливість піти від натовпу. У високий сезон у всіх країнах світу на будь-якому курорті будуть натовпи народу: на пляжі, на вулицях, в кафе, магазинах, в парках і скверах, одним словом – всюди. Але, маючи в своєму розпорядженні такої транспорт, як яхта, ви без проблем доберетеся до найвіддаленіших місць, в тому числі і до пляжів на незаселених островах, так що ви цілком зможете насолодитися спокійним відпочинком і релаксом.
  4. Бюджетність. При цьому, такий відпочинок може обійтися вам в невеликі гроші, можливо навіть приблизно в такій же бюджет, як в звичному готелі. Для цього потрібно правильно вибрати судно, заздалегідь забронювати тур і знайти недорогі квитки на літак.

Так що, як бачите подорож на яхті – це відмінна альтернатива звичного всім ледачого відпочинку на пляжі.

Яхта, катамаран або гулет?

Як правило, в будь-якому курорті вам запропонують на вибір яхту, або катамаран, а в деяких регіонах Середземного моря, наприклад, в Туреччині, ще й традиційне для цих місць судно – гулет. Як вибрати кращий варіант для себе? Ось кілька практичних порад, виходячи з різних критеріїв:

Критерій вибору Кращий варіант
Бюджетність Вітрильні судна будуть дешевше моторних, в тому числі і з-за низьких витрат палива. Оптимальний варіант – невелика вітрильне судно середнього віку (до 5 років). Для великої компанії (більше 10 осіб) краще орендувати гулет.
Швидкість Велика швидкість означає, що ви зможете долати великі відстані і побачите більше за аналогічний проміжок часу. В цьому відношенні кращий вибір – швидка моторна яхта.
Комфорт Звичайно ж велика і простора яхта буде набагато комфортніше. Катамаран при однаковій довжині буде набагато більше яхти по площі, а значить комфортніше. Якщо ви цінуєте комфорт і готові за нього платити, ваш вибір – катамаран, або яхта класу люкс.
Місткість В цьому плані кращий вибір – це, мабуть, гулет, або катамаран, оскільки вони розраховані на великі групи людей. При цьому гулет обійдеться вам дешевше катамарана.
Характер плавання Якщо ви любите драйв і хочете судно, яке може подарувати вам море емоцій від різких маневрів – вибирайте вітрильну яхту. Якщо для вас основну роль грають комфорт і стабільність (щоб судно менше хиталося на хвилях), вибирайте катамаран.

Ось приклад відмінного бюджетного варіанту морського круїзу на яхті в Туреччині.

Деякі нюанси бронювання туру на яхті

За свої гроші ви отримуєте місце в каюті, і доступ до всіх основних систем судна. У вас буде окремий санвузол, ви зможете приготувати щось на кухні, або позасмагати на палубі. В цілому, це можна порівняти з проживанням в невеликому пересувному готелі. Також вам можуть запропонувати деякі активні види відпочинку, такі як дайвінг, або навіть групове заняття йогою (як в цьому йога турі на яхті).

Слід також зазначити, що ніякої особливої підготовки до круїзу не потрібно, а їх програми розраховані і на новачків, і на досвідчених любителів яхтингу. У будь-якому випадку всі ці нюанси ви зможете обговорити з представником чартерної компанії, яка пропонує вам такий тур.

Інформація мандрівникам

Яхтинг в Середземному морі

Оренда яхти в Середземному і Егейському морі Середземномор’ї – дуже популярний регіон серед любителів яхтингу, [...]

Оренда яхти в Туреччині – активний відпочинок на морі за розумні гроші

У тих, кому набрид ледачий відпочинок на пляжі є відмінна альтернатива – оренда яхти. Так [...]

Чому варто вибрати відпочинок на яхті

А що якщо спробувати щось дійсно нове і провести свою відпустку в пересувному готелі - [...]

Вибираємо тур на яхті

Тут ми коротко розглянемо деякі нюанси у виборі оптимального варіанту тур на яхті, а саме [...]