Яхтинг в Середземному морі

Оренда яхти в Середземному і Егейському морі

Середземномор’ї – дуже популярний регіон серед любителів яхтингу, особливо тих, які живуть в Європі. Італія, Іспанія, Франція, Греція, Хорватія і Туреччина – ось найпопулярніші країни серед іноземних туристів.

Кожна з них особлива, і кожну буде цікаво відкривати. Середземномор’ї – це:

  1. М’який клімат і багата природа. Кожна зі згаданих вище країн по-своєму цікава і красива, але куди б ви не вирушили, вам буде на що подивитися, адже тут повно історичних пам’яток, природних парків і заповідників, чистих пляжів і незаселених островом. А ще, влітку, коли в червні тут починається а в серпні закінчується високий сезон, тут тепло і сухо, а вода в морі якраз підходить для купання і дайвінгу. У Середземномор’ї досить приємно навесні і восени, коли навколо не так багато туристів, а температура повітря все ще досить висока.
  2. Розвинута інфраструктура. Оренда яхт в Туреччині, Іспанії, Італії та інших країнах регіону – дуже популярний вид відпочинку, так що тут є хороша інфраструктура для яхтсменів: великий флот судів, безліч причалів, і навіть СТО для яхт. Тут ви без проблем знайдете і вітрильну яхту будь-яких розмірів, і моторний човен, і катамаран і судно супер-люкс сегмента. Крім того, дістатися сюди не складе особливих труднощів, хоч на Ібіцу, хоч в Мармарис, сюди літають і чартери і регулярні рейси.
  3. Цікава культура і визначні пам’ятки. Європа – дуже різноманітна, тут ви знайдете розваги на будь-який смак, і природні, і історичні, і культурні. Таким чином, ви зможете без проблем вибрати таку програму, яка буде цікава саме вам.

Переваги та особливості Туреччини

Туреччина – це унікальна країна, в якій сходяться Європа і Азія, Схід і Захід, Егейське і Середземне море. Яхтинг розвивається тут вже більше 30 років. І за цей час вони облаштували прекрасну інфраструктуру.

А ще, що не менш важливо, Туреччина – це бюджетний відпочинок, особливо при ранньому бронюванні і не в розпал сезону. Ось, наприклад, яхт-тур по «секретним місцях», який обійдеться вам зовсім недорого, навіть за мірками регіону.

Якщо вас цікавить морський круїз в Туреччині, ви можете розглянути кілька популярних напрямків:

  • Мармарис. Порт і марина Мармаріса розташовані в південно-західній частині країни, там, де Егейське море зустрічається з Середземним. До ваших послуг більше 1000 суден різних типів розмірів і класів! Міжнародний аеропорт теж зовсім недалеко, а ще тут просто купа різних пам’яток. Місцеве море майже ніколи не штормить, так що яхтинг тут подарує вам виключно приємні емоції.
  • Гечек і Фетхіє. В регіоні Фетхіє знаходяться 5 марин і велика кількість судів. Це – один з популярних туристичних центрів країни, так що з розвагами проблем не буде. А ще цей регіон – місце, де сходяться гори і море, тут просто потярсающіе пейзажі. Тут теж є на що подивитися, одні тільки Лікійські гробниці чого варті!
  • Бодрум. Ще один курорт в південно-західній Туреччині – Бодрум. Тут є безліч заток, лісів, гір і островів, навіть унікальні термальні джерела з цілющими властивостями. Тут ви легко знайдете чисті безлюдні пляжі в мальовничих місцях, наприклад, в затоці Гуллюк.

У Туреччині можна знайти як стандартний тур, так що щось особливе, наприклад, такий ось йога-тур. Замовте тур на яхті в Туреччині, і ця країна відкриється для вас по-новому.

Інформація мандрівникам

Яхтинг в Середземному морі

Оренда яхти в Середземному і Егейському морі Середземномор’ї – дуже популярний регіон серед любителів яхтингу, [...]

Оренда яхти в Туреччині – активний відпочинок на морі за розумні гроші

У тих, кому набрид ледачий відпочинок на пляжі є відмінна альтернатива – оренда яхти. Так [...]

Чому варто вибрати відпочинок на яхті

А що якщо спробувати щось дійсно нове і провести свою відпустку в пересувному готелі - [...]

Вибираємо тур на яхті

Тут ми коротко розглянемо деякі нюанси у виборі оптимального варіанту тур на яхті, а саме [...]